• 0554 458 82 97

Anahtar Teslim Taahüt Projeleri

Taahüt projelerimiz şartnameye bağlı olarak ve özel olarak ikiye ayrılmaktadır. 

Şartnameye bağlı imalatlarımızda, uhdemize verilen inşaat, elektrik, mekanik imalat konularında şartnamede belirtilen özelliklere bağlı kalarak veyahut belirtilen en az teknik özelliği karşılayacak alternetif imalatlarla iş veren kurum ve kuruşlara proje çözümleri sunmaktayız. İlkemiz, en kaliteli ürünlerle en uygun fiyatlarla imalat politikamızla şimdiye kadar teslim ettiğimiz anahtar teslim inşaat projelerinde tüm müşterilerimizle mutlu sona ulaştık. 

Anahtar teslim inşaat işlerimizde özel işlerimizde tek başına değil, mutlu müşteri vizyonu ile müşterilerimiz ile birlikte karar verilen mimari projelere istinaden inşaat elektrik ve mekanik uygulamaları anahtar teslim fiyatlarla yapıyoruz. Özellikle Ankara'da olmak üzere Gölbaşı, incek gibi prestijli bölgedelerde gerek villa gerek hobi başkası olarak alt yapı işleri ile birlikte anahtar teslim projeleri tamamlayıp müşterilerimize teslim ettik.

Müşteri taleplerine göre tek bir projede paket sistem olarak tepeden tırnağa tüm imalatlar sonunda müşterilerimize teslim ediyoruz.

Randa Grup piyasada en kaliteli imalatlarla en kısa zamanda iş teslimi ile öncülüğüne devam etmektedir.